Middelburgs Veilinghuis
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Elegant damens juwelen set bestaand uit ring , armband en oorclips
Set bestaat uit een ring ,armband en oorclips, uitgevoerd in 18krt goud en bezet met in totaal 7,16 crt briljanten en ca 17 crt natuurlijke blauwe saffier . Totaal gewicht 119 gram Winkelwaarde 24,320 euro
Taxatie 6000 - 12000 euro.
Kavelnr. 191

Schilderij 'Maria Hemelvaart' Neo- Classicistisch
Neo- Classicistisch schilderij 'Maria Hemelvaart' uit kerkelijk bezit, 130x90cm
Taxatie 4000 - 8000 euro.
Kavelnr. 251

Franse pendule eind 18de eeuw
Franse pendule eind 18de eeuw vuurverguld met rood marmer, slagwerk en datum, Charles Dutertre Paris, in zeer goede staat
Taxatie 4500 - 8000 euro.
Kavelnr. 779

Toussaint F. (1873- 1956)
Toussaint F. (1873- 1956) 'Day Dreaming' schilderij op paneel, gesigneerd, 55x46cm
Taxatie 4500 - 8000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 90

Twee albasten bas-reliëf 'Het laatste avondmaal'
Twee Albasten bas-reliëfs 'Jezus in de tuin die Gethsemane' en 'Het laatste avondmaal' in een vergulde polychroom houten lijst, Mechelen 16de eeuw, 26 / 15 x 16 cm en 29 x 23,5 cm lijst 51 x 72 cm ex collectie Pierre van Bastelaer Brussel. Tentoongesteld 1963 expositie Malines 4 Sicees Cite Archiepiscopale
Taxatie 3000 - 6000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 151

Zilveren theepot
Zilveren theepot met houten greep en dekselknop met parelrand, evanls op bovezijde kan en filetrand op voet., Mr.Pieter C. Forsman Dordrecht,Jl T=1773, H. ca14cm,ca.266g,
Taxatie 3500 - 5000 euro.
Kavelnr. 174

Zilveren kandijbakje, 18e eeuw
Zilveren kandijbakje met rechthoekige vorm en gecontourneerde rand met op de 4 zijden bloemmotieven en golvend patroon.In vier hoeken in de rechthoekige voet uitlopende ornamenten , Mr.Douwe Rysma, Rotterdam, 1767. H.ca.7,3cm, B.12,5cm,ca.153gr
Taxatie 3000 - 4000 euro.
Kavelnr. 100

Huisaltaar met albasten relief van de opstanding en graflegging
Huisaltaar met albasten relief van de opstanding en graflegging van Christus, albasten zuilen, 16de eeuw, ca53x38cm
Taxatie 2000 - 4000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 159

Zilveren theepot,18e eeuw
Zilveren theepot met uitwaaieren ribbelpatroon rondom dekselknop, bloem-en bladornamenten op kan, aan onderzijde ribbelpatroon rondom.Mr.Frederik de Booser, Groningen 1734. H.ca 15cm,ca.327gr
Taxatie 1500 - 3000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 178

Albasten bas-reliëf 'Le Christ et Marie- Madeleine chez Simeon'
Albasten bas-reliëf 'Le Christ et Marie- Madeleine chez Simeon' in vergulde houten lijst, met makersinitialen van Mechelen, 16de eeuw, 17,6 x13,7 cm, lijst 34,4x 30,7cm, ex collectie Pierre van Bastelaer Brussel. Tentoongesteld in 1963 op de expositie Malines, 4 Sicees Cite Archiepiscorale
Taxatie 1500 - 3000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 212

1301 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende