Middelburgs Veilinghuis
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Houten Boeddha in Bhumisparsha Mudra houding ( Thailand )
Houten Boeddha in Bhumisparsha Mudra houding ( gebaar van de verlichting ) Thailand, hoogte circa 43 cm, met aankoopfactuur van 15800 FF ( 2409 eur ) uit 1977 Ets Texta te Lille (FR) volgens factuur een 18de eeuws beeld
Taxatie 700 - 3000 euro.

Albasten bas-reliëf '' Eleazar et Rebecca " ( isaäk en rebekka )
Albasten bas-reliëf 'Eleazar et Rebecca' ( isaäk en rebekka ) in vergulde houten lijst, Mechelen, 16de eeuw, circa 18 x 14 cm, lijst 34,5 x 31 cm, ex collectie Pierre van Bastelaer Brussel. Tentoongesteld 1963 expositie Malines 4 Sicees Cite Archiepiscopale
Taxatie 1200 - 2000 euro.

Mossi stam , Karan-Wemba masker - Burkino Faso
Karan-Wemba masker van de Mossi stam uit Burkino Faso. Hoogte circa 110 cm Tentoongesteld expositie De Magie van het Masker Wilrijk ( Antwerpen) 22.04.2014 tot 25.05.2014 no. 102
Taxatie 500 - 1400 euro.

Suze Bisschop-Robertson (1856-1922) 'Biddende vrouw'
Toegeschreven aan Suze Bisschop-Robertson (1856-1922) 'Biddende vrouw', maroufle, 40x30,5cm
Taxatie 450 - 950 euro.

Victoriaans poppenhuis
Victoriaans poppenhuis met uitgebreide inhoud, op poten, 80x80x45cm
Taxatie 500 - 950 euro.

L.Clesse (1889-1961) 'Vissersboten in de haven '
L.Clesse (1889-1961) 'Vissersboten in de haven 'olie op doek,ges.,50x70cm
Taxatie 400 - 800 euro.

Jan Toorop(1858-1928) 'van Mol', tekening.
Jan Toorop(1858-1928) 'van Mol' tekening, ges en gedat.Domburg, 1900, 33x25cm
Taxatie 400 - 800 euro.

Jan Toorop (1858-1928) 'Pie Labrujere' tekening,
Jan Toorop(1858-1928) 'Pie Labrujere' tekening, ges en gedat.Domburg, 1917, 33x25cm
Taxatie 400 - 800 euro.

L.Clesse (1889-1961) 'Aangemeerde vissersboten''
L.Clesse (1889-1961) 'Aangemeerde vissersboten'',paneel,ges., 62x71cm
Taxatie 400 - 800 euro.

G.Jacobs(1865-1958) 'Bij de kreek'
G.Jacobs(1865-1958) 'Bij de kreek',paneel,ges.,45x70cm
Taxatie 450 - 800 euro.

449 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende