Middelburgs Veilinghuis
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Franse pendule eind 18de eeuw
Franse pendule eind 18de eeuw vuurverguld met rood marmer, slagwerk en datum, Charles Dutertre Paris, in zeer goede staat
Taxatie 6000 - 15000 euro.
Kavelnr. 186

Fries schippertje Joure 1843
Fries schippertje Joure 1843
Taxatie 2500 - 5000 euro.
Kavelnr. 1063

Maagd met kind
Maagd met kind in linden hout hoogte 128 cm ca Frankrijk 15/16 eeuws
Taxatie 1800 - 4000 euro.
Kavelnr. 313

'Rivierlandschap' ges. Mondriaan (?)
'Rivierlandschap' ges. Mondriaan (?) gedat '87(?), needs to be restored, 32x47cm
Taxatie 2000 - 4000 euro.
Kavelnr. 323

Twee soldaten, hout
Twee soldaten, hout, in harnas gekleed, ca 47cm
Taxatie 1200 - 3000 euro.
Kavelnr. 182

Johannes Franciscus Spohler (1853-1894)
Johannes Franciscus Spohler (1853-1894), 'Amsterdams Stadsgezicht' paneel, ges. li.o, 27x21cm
Taxatie 1900 - 3000 euro.
Kavelnr. 203

Chinese stoeltjes bewerkt met parelmoer
Chinese stoeltjes bewerkt met parelmoer en en medaillon van marmer 19de eeuw
Taxatie 1500 - 3000 euro.
Kavelnr. 99

Chinese vaas met prunusbloesem op zwarte achtergrond
Chinese vaas, aardewerk, met prunusbloesem op zwarte achtergrond einde 19de eeuw, hoogte 74,3cm Qing dynastie periode Guangxu.
Taxatie 1500 - 3000 euro.
Kavelnr. 142

Antiek relief van hout
Antiek relief van hout met religieuze voorstelling, 38x23cm
Taxatie 1500 - 2500 euro.
Kavelnr. 192

Antiek polychroom beeld van een musicerende soldaat
Antiek polychroom beeld van een musicerende soldaat, spelend op een lier. (een vinger los erbij) ca 90cm
Taxatie 1500 - 2500 euro.
Kavelnr. 321

1189 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende