Middelburgs Veilinghuis
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Professionele quiltmachine Global met quiltingframe Summit (Professional quiltingmachine 'Global'
Professionele quiltmachine Global met quiltingframe Summit, klaar voor gebruik, lengte ca 298cm, diepte ca 110cm, verstelbare hoogte, 4x rollen met map Professional quiltingmachine 'Global' with quiltingframe 'Summit', ready for use, l.298cm, . 110cm, disposable height, 4 rolls and map.
Taxatie 1500 - 4000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 544

Bloedkoralen collier met dubbelslot Zuid Beveland (Red-coral necklace with double clasp)
Bloedkoralen collier met dubbelslot Zuid Beveland/ Walcheren, doorsnede kralen 9/10 mm. Totaalgewicht 260 gr.
Taxatie 1500 - 3000 euro.
Verkocht
Kavelnr. 722

40-Delig zilveren bestek in cassette, Schoonhoven 1973
40- Delig zilveren bestek in cassette, Haags lofje, keurmerken voor Schoonhoven, tweede gehalte zilver, Zilverfabriek gebroeders Huisman N.V met jaarletter N voor 1973
Taxatie 1600 - 2200 euro.
Kavelnr. 680

Johannes Franciscus Spohler (1853-1894) 'Amsterdams Stadsgezicht'
Johannes Franciscus Spohler (1853-1894), 'Amsterdams Stadsgezicht' paneel, ges. li.o, 27x21cm
Taxatie 1300 - 2000 euro.
Kavelnr. 272

Gouden ring met robijn (Golden ring with ruby)
Gouden ring met robijn en briljanten (2.0ct VS-G, robijn 0.5ct) maat 20
Taxatie 1600 - 2000 euro.
Kavelnr. 47

J.E. Morel (1835-1905) 'Bosgezicht in de winter met personages'
JE. Morel (1835-1905) 'Bosgezicht in de winter met personages' paneel, ges.re.o, 26x21cm.
Taxatie 800 - 1600 euro.
Kavelnr. 787

Crucifix
Crucifix 65 cm
Taxatie 800 - 1600 euro.
Kavelnr. 276

Kerkbeeld Maria met kind
Kerkbeeld Maria met kind 85 cm hoog
Taxatie 800 - 1600 euro.
Kavelnr. 284

CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010) 'Vogel, kat en personage' lithigrafie, ges. epreuve d' artiste, 90x74cm (modern litho, signed)
Taxatie 800 - 1600 euro.
Kavelnr. 400

Gouden munt Carlo Alberto, 100 lire ( Golden coin Carlo Alberto)
100 Lire Gold 1834, Italien-Sardinien, Carlo Alberto 1831-1849, 32,21gr
Taxatie 700 - 1500 euro.
Verkocht
Kavelnr. 494

1169 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende