Middelburgs Veilinghuis
  •
  •
  •
  •
  •
  •
  •

Vitrinegoederen
Aziatica
Beeldende kunst
Goud en zilver

Antieke zilveren zeilboot op wielen
Antieke zilveren zeilboot op wielen, 42x53cm
Taxatie 700 - 1400 euro.
Verkocht
Kavelnr. 262

Antieke Staphorster kerkbijbel
Antieke Staphorster kerkbijbel anno 1856 met zwart haaienleer omslag en geciseleerde goudsnede voorzien van zilverbeslag bestaand uit dubbele zilveren sloten, hoekstukken en draagogen waaraan een blauw draagkoord (arme boeren en -arbeidersvrouwen gebruikten dit)initialen JBD en 1873
Taxatie 700 - 1000 euro.
Kavelnr. 21

Fraaie zilveren kolomkandelaar
Fraaie zilveren kolomkandelaar, h. 27cm, met floraal gedreven afbeeldingen, Barokstijl, op grote voet van ca 17cm met originele bobeche.Mr. P.A. van der Beek, 's Gravenhage anno 1902
Taxatie 600 - 900 euro.
Verkocht
Kavelnr. 50

Zeer zeldzaam stel gouden keelknopen 18e eeuw
Zeer zeldzaam stel 18e eeuwse gouden keelknopen met rozetje in het midden en randversiering, ca 17mm, 7,5gr, Mr. Cornelis Koning, Amsterdam (1729-1776) Maar drie van bekend. Zie boek P. Minderhoud 'Van de Goudsmid' pag. 101/102
Taxatie 600 - 900 euro.
Verkocht
Kavelnr. 138

Zeldzaam Empire 18krt gouden beursbeugel
Zeldzaam Empire 18 krt gouden beursbeugel voorzien van fraaie belijning, Amsterdam anno 1828 (ca. 32 gr goud)
Taxatie 550 - 700 euro.
Verkocht
Kavelnr. 53

Set goud met zilveren mutsspelden
Set goud met zilveren mutsspelden, grote diamant in het midden en rand van kleine diamantjes. Mr. Riek Koert, Schoonhoven
Taxatie 450 - 600 euro.
Verkocht
Kavelnr. 54

Fraaie antieke 18e eeuwse zilveren broekstukken
Fraaie antieke 18e eeuwse zilveren broekstukken ca 7cm, voorzien van kabelrand en bijbelse voorstelling "Jozef droomuitleg aan de Farao". Mr. Jan Kleyn, Schoonhoven anno 1798.,ca 70gr Silver trouser-clasp
Taxatie 400 - 600 euro.
Verkocht
Kavelnr. 106

Zilveren tabaksdoos
Zilveren tabaksdoos, anno 1861, ca 160gr.
Taxatie 190 - 500 euro.
Verkocht
Kavelnr. 204

Bijzondere dameschatelaine
Heel bijzonder en zeer zeldzaam museumstuk, antiek ijzeren dames chatelaine,floraal gegraveerde gordelhaak met opschrift MARY en 10 diverse attributen o.a. hoefijzertje,schaartje,speldenkussen,balboekje met ivoren bladzijden en notities, vingerhoedhouder, potloodhouder enz.
Taxatie 275 - 400 euro.
Verkocht
Kavelnr. 52

Antieke bijbel
Antieke bijbel met zwart haaienleer omslag en geciseleerde goudsnede voorzien van dubbele 18e eeuwse zilveren sloten met hartvormige muiters en initialen B.R. en 1719 meesterteken I.B toegeschreven aan Jan Berents Rombout, Meppel 1712/13-1744 ( zie boek Meppels zilver pag. 48
Taxatie 260 - 400 euro.
Verkocht
Kavelnr. 60

267 Artikelen | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | volgende